Trump sai tele-eetris naisvalijalt kelmika komplimendi, ent viimane osutus hoopis Bideni toetajaks

 (22)
Trump sai tele-eetris naisvalijalt kelmika komplimendi, ent viimane osutus hoopis Bideni toetajaks
Foto: AFP

USA president Donald Trumpile kelmika ja meeldejääva komplimendi teinud Florida valija ütles hiljem intervjuus, et kavatseb hääletada hoopis demokraatide kandidaadi Joe Bideni poolt.

Televõrgu NBC saates, mis läks eetrisse võtmeosariigi Florida linnast Miamist, sai stuudiopublik Trumpilt küsimusi küsida, nende seas ka kohalik Paulette Dale.

Viimane alustas oma küsimust komplimendiga, mis pälvis sotsiaalmeedias ohtralt tähelepanu. "Tere õhtust, härra president. Ma pean ütlema, et teil on imeline naeratus," lausus naine, pälvides naerusuise Trumpi tähelepanu: "Aitäh!". "Te olete nii kena, kui te naeratate," lisas Dale uuesti ning asus seejärel oma küsimuse juurde.

Hiljem kohalikule ajalehele Miami New Times antud usutluse käigus aga selgus, et Dale ei ole sugugi Trumpi toetaja. "Ma sooviksin, et ta naerataks rohkem ja räägiks vähem," ütles ta riigipea kohta. "Ma arvan, et mehel on kena naeratus, kuid ma ei ole ta fänn."

Ta lisas, et kavatseb hääletada demokraatide kandidaadi Joe Bideni poolt, tuues põhjuseks ametis oleva riigipea immigrantide vastasuse ja mure lapsimmigrantide väljasaatmise pärast.

USA president Donald Trump ja tema demokraadist rivaal Joe Biden vastasid neljapäeval televisiooni otsesaadetes küsimustele. Viimased asendasid ära jäänud teist teledebatti kandidaatide vahel. Trumpi koroonaviirusega nakatumise tõttu pidi debatt algselt toimuma virtuaalsena, aga riigipea keeldus sellel osalemast.