SUURES PILDIS: Vaata konkurssi "Eesti Pressifoto 2012" parimaid fotosid!

 (3)
Foto: Rauno Volmar

Eesti Ajalehtede Liidu, Eesti Pressifotograafide Liidu ja Nikoni žürii valis 1253 foto seast 2012. Tiitli “Aasta Pressifoto 2012″ ja kategooriate võitjad tehakse teatavaks 1. märtsil Eesti Ajalehtede Liidu korraldataval pressipeol. Aasta Pressifoto ning parima uudis-, olemus-, portree-, ja spordifoto. Kuidas ja miks valituks osutusid just need tööd, vaata loo lõpus ka žüriiliikmete kommentaare!

Riigikogulane Kalle Palling ei soovinud kohtuda ajakirjanikega ja põgenes ebamugavate küsimuste eest.
Pärast prokuratuurilt Reformierakonna ebaseaduslikus rahastamises kahtlustuse saamist ei soovinud riigikogulane Kalle Palling (fotol paremal) vastata Delfi ajakirjanike küsimustele ning pages pärast istungi lõppu kiiresti fraktsiooni kaitsvasse rüppe. Tegemist oli eelmisel aastal suurima poliitilise skandaaliga mis puudutas parteide rahastamist.

Foto: Tairo Lutter, Õhtuleht

Põdrajaht
Tallinnas ekselnud põder Tuukri tänava hoovis, kus kohale kutsutud veterinaar üritas looma uinutada. Pilt on tehtud hetkel, kus üllatunud on nii jahti ja kui jahitatav. Tajudes ohtu on põder tegemas äkkpidurdust, mida iseloomustavad ristis esijalad. Tavaliselt me näeme-pildistame linnas juba uinutatud metslooma

Foto: Marko Mumm

Meie oma väike lennuvägi.
Meremuuseumi pidulikul avamisel Lennusadamas tegi ülelennu avamistseremoonial ka Eesti lennuvägi, mis sellel hetkel koosnes ühest lennukist ja kahest kopterist


Foto: Rauno Volmar

Rummu karjääri maastikud ja uppunud nõukogudeaegsed vanglahooned.
Telliskivimüürid vee all, vetikatega kaetud okastraadid: selline on pilt Rummu karjääris, kus endised vanglahooned meelitavad igal nädalavahetusel hulgaliselt sukeldujaid. Selline müstiline Atlantise sarnane maastik kujunes 90ndate lõpus, mil siin asunud paekarjäär lõpetas tegevuse ning pumbajaam pandi seisma. Karjäär täitus kiiresti veega ning uppusid ka vangla alal olnud töötsooni hooned ja killustikutehas. Suvel on vesi olnud erakordselt selge ning esmakordselt võimaldanud pildistada veealust linnakut .Parematel päevadel on olnud karjääri vesi oma läbipaistvuse poolest sarnane Eesti selgema järve Äntu Sinijärvega.


Foto: Rauno Volmar (Eesti Päevaleht/Delfi)


Foto: Rauno Volmar


Foto: Rauno Volmar


Foto: Rauno Volmar


Foto: Rauno Volmar


Foto: Rauno Volmar


Foto: Ilmar Saabas

Presidendi sääsetõrje.
Arvasid, et Eesti president on nii kõikvõimas, et teda isegi sääsed ei söö? Või et turvamehed teda kuidagi nende eest kindlustavad? – Eksid! Oma mehe sääsevabaduse eest hoolitses vähemalt eile Oandu veski juures enne Eesti sõprade pidu proua Evelin Ilves, kes Toomas Hendriku sääsetõrjevahendiga hoolikalt üle piserdas.
FOTO: ILMAR SAABAS, DELFI


Foto: Dmitri Kotjuh

Billeneeve performance
Performance`i artist Billeneeve ajas pikad kiharad palavaks suveks maha.FOTOLUGU: DMITRI KOTJUH, JÄRVA TEATAJA (siin avaldatud osad fotod tervikloost)


Foto: Dmitri Kotjuh


Foto: Dmitri Kotjuh


Foto: Dmitri Kotjuh


Foto: Birgit Püve

Eesti tulevikutähed 2013.
Noortepärased portreed Eesti Ekspressi kultuurilisa Areen Tulevikutähed 2013 erinumbriks, kus esitleti 15 noort ja andekat inimest, kellest me loodame lähitulevikus kuulda. FOTOLUGU: BIRGIT PÜVE, EESTI EKSPRESS (siin avaldatud osad fotod tervikloost)


Foto: Birgit Püve


Foto: Birgit Püve


Foto: Birgit Püve


Foto: Veiko Tõkman, Äripäev

Portree Eesti läbi aegade edukaima ettevõtte EMT juhist Valdo Kalmust. FOTO: VEIKO TÕKMAN, ÄRIPÄEV.


Foto: Annika Haas

Eve Juur.
Eve Juur (48) on vähihaige naine, kes viimased kuus aastat töötanud ettevõtjana rahvusvahelise logistika alal. Eesti Ekspressis räägib ta oma elust ja võitlusest raske haigusega, tuues välja inimese olemise tõelise väärtuse ja iga üksiku hetke olulisuse. Evel on olnud kolme ja poole aasta jooksul kõikvõimalikud vähid ja metateesid – rinna, emaka, aju, luude, maksa. Kolmest on lahti saanud, luu- ja maksavähk on veel jäänud. Eve on oma lõputu optimismiga eeskujuks kõigile. FOTO: ANNIKA HAAS.


Foto: Karli Saul FOTO: Karli Saul/SCANPIX

F-500 start Tallinnas Harku järvel.
21-22.07.2012 Tallinnas Harku järvel maailmameistrivõistlused veemotospordi klassidele O-125, III etapp klassis F-500 ja Euroopa meistrivõistlused noorteklassis GT-15. Kohal on üle 50 sportlase 15 eri riigist. Klassis O-125 on registreerunud viimase kolme aasta selle klassi maailmameistrid. Eesti sõitjad on kuulunud selle võistlusklassi tippu juba palju aastaid. Starti on 2009 aasta maailmameister Erko Aabrams, 2005 aasta maailmameister Toomas Mets ja lisaks veel kolm paatkonda Eestist. FOTO: KARLI SAUL, SCANPIX


Foto: Raul Vinni, Saarte Hääl

Maadle, poeg!
Judo on karmide meeste sport. Pildil on maadlemas vaid nelja-aastane Daniel Piht (peal) ja Markus Luptov. Tatami serval elab kaasa Danieli ema Tatjana ning õigust mõistab kohtunik Taavi Liiva. FOTO: RAUL VINNI, SAARTE HÄÄL


Foto: Karli Saul/Scanpix


Tanel Leoki üks sõber.
Tanel Leok ja Sõbrad 2012 13. oktoobril Tartu lähedal Haaslava vallas uuel Lange krossirajal peetaval heategevuslikul motokrossil „Tanel Leok ja sõbrad“. FOTO: KARLI SAUL, SCANPIX

Miks said äramärkimist just need fotod? Vaata videost züriiliikmete vahetuid kommentaare pärast nominentide valimist!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.