NÄDAL PILDIS: President Kaljulaid käis esimesel välisvisiidil, Tallinnas toimusid Tallinn Fashion Week, Xplosion ja vehklemisturniir Tallinna Mõõk


Foto: Karli Saul

Sel nädalal tegi president Kersti Kaljulaid oma esimese välisvisiidi, külastades Soomet ja Lätit. Tallinnas toimus aga mitu suurüritust: Tallinn Fashion Week, Xplosion ja vehklemisturniir Tallinna Mõõk. Pildil kõva löök Xplosionilt.

President Kersti Kaljulaidi visiit Soome Vabariiki Foto: Priit Simson


President Kersti Kaljulaid tegi oma esimesed välisvisiidid Soome ja Lätti. Pildil on president Tallinki laeva kaptenisillal tutvumas laeva tööpõhimõtetega.

Irina Embrich - Tallinna mõõk Foto: Ilmar Saabas


Treeneri viimased sõnad enne lõppvaatust. Irina Embrich võitles end Tallinna mõõgaturniiril kolmandaks.

Tallinna Mõõga vehklemisturniir Foto: Andres Putting


Pimedus vehklemisturniiril. Kõrvaloleval ehitusel tegi kopp oma tööd liiga innukalt ja võistlus jäi pooleli.

Jahis ainult naised Foto: Argo Ingver


Karvane musi jahinaisele.

Tallinn Fashion week 2016 Foto: Karli Saul


Tallinn Fashion Week.

Diano Arno kollektsioon TFW 2016 Foto: Madis Veltman


Kükloop Diana Arno kollektsioonist. Tallinn Fashion Weeki lõpetas Piret Ilvese ja Diana Arno moeetendus, kus ühte sõusse mahtus kahe esmapilgul täiesti erineva disaineri looming.

Foto: Karli Saul


Tallinna lennujaamale tehti laupäeval pommiähvardus, mistõttu peatati lennujaamast väljuvad lennud ja lennujaama avatud alad evakueeriti pea kaheks tunniks. Sel ajal otsis päästeameti pommigrupp ruume läbi, kuid midagi ohtlikku ei leitud. Selgus, et ähvardaks oli vanglas karistust kandev mees.

Hanno Tomberg Foto: Karin Kaljuläte


EAS-i juht Hanno Tomberg andis Ärilehele intervjuu, milles nentis, et Ermamaa otsus on riivanud paljude õiglustunnet. Ometi polnud EASil teist varianti, kui president Ilveselt üksnes kümme protsenti toetusest tagasi nõuda.

Reformierakonna fraktsiooni Segway ekskursioon Foto: Argo Ingver

Reformierakonna fraktsioon käis Tartus sõitmas tasakaaluliikuritega. Ekskursioon lõppes aga õnnetult, sest Meelis Mälberg sõitis tagant otsa ees liikunud jalgratturile, kes mehe üllatuseks pöördus politseisse. Pildil aga Jüri Jaanson, kes samuti Segwayga sõita proovis.

Jüri Arrak oma ateljees Foto: Rauno Volmar

Elurõõmus Jüri Arrak oma ateljees. Esmaspäeval 80. sünnipäeva tähistav Arrak andis LP-le rõõmsameelse intervjuu oma stuudios. Ses kuuendal korrusel (110 trepiastet!) asuvas stuudios käib Arrak jätkuvalt, kuigi kolme aasta eest oli tal liiklusõnnetus, mille tõttu oleks ta peagu jalast ilma jäänud.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.