NÄDAL PILDIS: Klandorf avas pidulikult tänavapesukraani, tööriistakapi elanikud tutvustasid oma kodu

 (18)
Tänavate pesemine võib alata!Foto: Andres Putting

Nädala alguses demonstreeris Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf järjekordselt meie piltnikele, kuidas ta tänavapuhastusauto veekraani avab. Aastatega omandatud vilumus jättis sedakorda püksisääred kuivaks.

Õnneks jagus tähelepanu ka muudele teemadele-nii streikivatele taksojuhtidele kui Estonia teatrimajas ringi silkavatele primadonnadele, oli mahti hingata puhast maaõhku maamessil ja olla külalised inimeste juures, kes elavad tööriistade panipaigaks mõeldud kapis.

Foto: Hendrik Osula

Teisipäeval kogunesid taksojuhid Tallinnas riigikogu hoone ette, et avaldada vastumeelsust parlamendis esimesel lugemisel olnud ühistranspordiseaduse muutmise seaduse eelnõule, mis reguleerib Eestis sõidujagamise teenust.

Foto: Tiit Blaat

Vanaks ei tohi jääda, vanaks tuleb saada. Pikem portreelugu Peeter Volkonskist selle nädala LP-s.

Foto: Andres Putting

Kolm aastat tagasi endisest üürikorterist lahkuma pidanud pensionieelikutest abielupaar ei ole siiani suutnud uut eluaset hankida. Häda sunnil on neil tulnud koduks meisterdada väike panipaik oma töökohas.

Foto: Rauno Volmar

Rahvusooper Estonia astus julge sammu liikumise aktiivsel edendamisel ning pani läbi kuue korruse püsti võhmale võtva tervisereja, mille läbisid kostümeeritud, ent sportlikult meelestatud teatritöötajad. Tuhkatriinu tervisejooksu starti kogunes ligi 50 osavõtjat kõigist osakondadest, kohal olid nii solistid, baleriinid, koorilauljad, grimmikunstnikud, toitlustajad, kostüümimeistrid kui ka paljud teised. Võistluse võitis ooperiprimadonna Helen Lokuta.

Foto: Anni Õnneleid

Kui Metsavenna talu peremehena oli Meelis Mõttusel kombeks külalisi omaaetud kesvamärjukesega kostitada, siis OÜ Lõunapiima juhina tuleb kliente hoopis mahepiimaga võluda.

Foto: Ilmar Saabas

Adam Lambert küttis sel nädalal puupüsti rahvast täis Rock Café ülikuumaks ning tõestas, et ta on üks maailma parimaid vokaliste.

Foto: Andres Putting

Tallinna kommunaalameti tellimusel alustati märtsikuu teises pooles Tammsaare pargi rekonstrueerimistööde ühe osana pargis asunud vana turuhoone soklikorruse väljakaevamisega. Aastal 2017 peaks selles kohas olema kohvik.

Foto: Tiit Blaat

Riigikogu avatud uste päevale kogunes hulk värvikaid poliitikahuvilisi, kokku 5000 külalist. 1.5 kuune Natali-Marii on ilmselt noorim inimene, kes eales riigikogulase toolil istunud.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.