NÄDAL PILDIS: Imeilus kevadilm, nahktagis Koit Toome ja Subarik täies hiilguses

 (6)
Kevadhommik Viru rabasFoto: Hendrik Osula

Kui veel eelmisel nädalal oli meil ilm "täitsa rabas", siis selle nädala alguses oli just raba see koht, kus sai näha kevade kaunimat palet.

Foto: Karin Kaljuläte

Trolliliini nr 9 viimane reis. Edaspidi sõidavad siin bussid.

Foto: Hendrik Osula

„Hello, Europe!” Nende sõnadega avas Annely Peebo 15 aastat tagasi Eurovisioni finaalvõistluse Tallinnas Saku suurhallis. Täna tervitab ta LP lugejaid oma Viini lähistel asuvas imekaunis kodus.

Foto: Andres Putting

Koit Toome erinevad kostüümikatsetused Kiievi Eurovisioonilaval. Laura on ilus nagu alati.

Foto: Ilmar Saabas

„Rakett 69” teadussaate noorima võitja tiitlit kandev Karl Vilhelm Valter armastab vabal ajal erinevaid muusikaintrumente mängida. Trompetit näiteks.

Foto: Ilmar Saabas

Ei mingit punast vaipa! Tallinna linnavolikugu esimees Kalev Kallo saabub renoveeritud Kalevi spordihalli esitlusele otse üle muru ja ehitustõkete.

Foto: Ago Tammik

Pärnumaal Sauga jõe ääres Nurmeveski silla ehitusobjekti kõrval asuvas parklas toimus ulatuslik maalihe, mille tulemusel vajus parkla tasapind mitu meetrit madalamale ja koos sellega ka sinna ladustatud materjal.

Foto: Tiit Blaat

Stop Subarik! "Mul on täiesti normaalsed sõiduvõtted. Ma sõidan normaalselt. Saate aru, normaalselt. Need juhtumid, need on sellised tühiasjad," kinnitas Lasnamäe teede hirm Natalia Terehhova ja soovib, et inimesed ta rahule jätaksid. Tugevama närvikavaga inimestel soovitan vaadata ka videointervjuud Terehhovaga.

Epp Mäe vastuvõtt Tallinna Lennujaamas Foto: Madis Veltman

Epp Mäe tegi ajalugu kui tuli Serbias, Novi Sadis toimunud Euroopa meistrivõistlustel naiste raskekaalus(-75kg) pronksile. Pidulik vastuvõtt Tallinna lennujaamas oli talle suureks üllatuseks.

Foto: Tiit Blaat

Telefonisurf? Ei, Teeme ära talgutel kasutati esmakordselt mereprügi kaardistamiseks telefoniäppi Marine Litterwatch.

Foto: Taavi Sepp

Vesised talgud toimusid ka Schnelli tiigi ääres, kus kaldale toodi hulgaliselt prügikaste ja toidupoekärusid.

Foto: Siim Solman

Alexela korvpalli meistriliigas serveeris hooaja ühe suurema üllatuse Rapla Avis Utilitas, kes alistas poolfinaalseerias 3:1 Tartu Ülikooli ning sammus esimest korda meeskonna ajaloos Eesti meistrivõistluste finaali!

Foto: Argo Ingver


Tänasel 35. Tartu Jooksumaratonil võttis oodatult võidu Eestis elav keenialane Ibrahim Mukunga Wachira, kes läbis 23 kilomeetri pikkuse distantsi sokkides! „Jooksin sokkides, kuna andsin oma jooksujalatsid kellelegi hoiule ja ei saanud neid õigel ajal tagasi. Alguses oli üpris raske, eriti asfaldil, kuid maastikul oli päris hea joosta ning lõpus olin juba ära harjunud,“ rääkis Mukunga.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.