Delfi sotsiaalkampaania “Roolis ei loe” kutsub üles roolis olles mitte kasutama nutiseadmeid. Üleskutsega juhime kõikide liiklejate tähelepanu nutijoobe ohtlikkusele. Hooligem endast ja oma kaasliiklejatest. Kasuta #rooliseiloe või kirjuta meile oma kogemustest rooliseiloe@delfi.ee

VIDEO | "Roolis ei loe!" autoaknale ehk kas võtad vastutuse autoroolis telefonist eemale hoida?

 (100)

Delfi ja Eesti Päevaleht jagasid koostöös Europarkiga reede hommikul autojuhtidele tasuta parkimisaega koos lubadusega autoroolis nutitelefoni näppimisest edaspidi hoiduda. Vaata videot!

Autoroolis telefoni näppimisest on saanud epideemia, kuigi seda tehes põhjustatakse liiklusõnnetuse isegi suurema tõenäosusega kui purjuspäi sõites.

Delfi sotsiaalkampaania "Roolis ei loe!" kutsub üles roolis nutiseadmeid mitte kasutama. Üleskutsega juhime kõikide tähelepanu nutijoobe ohtlikkusele. Kirjutame selle teema avamiseks ja tõsiduse mõistmiseks inimeste lugusid, jagame statistikat, video- ja pildimaterjali ning kutsume kõiki lugejaid üleskutsega liituma nii roolis olijate kui kaassõitjatena.

Delfi on teinud ka "Roolis ei loe" autokleebised, mida on võimalik igal sõidukijuhil oma auto tagaklaasile paigutada ja läbi selle ka kaasliiklejatele meelde tuletada, et roolis ei tohi telefoni kasutada. Kleebiseid on võimalik tellida "Roolis ei loe" kodulehelt ning need on saadaval ka mitmetes autoesindustes üle Eesti, samuti Ekspress Meedia klienditeeninduses Tallinnas (Narva maantee 13).