Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

VIDEO: Hoiatus - petturid pakuvad müüa praakasfalti

 (59)
VIDEO: Hoiatus - petturid pakuvad müüa praakasfalti
Foto: Ilmar Saabas

Harjumaal Jüri ja Viimsi kandis liiguvad ringi inglise keelt rääkivad mehed, kes müüvad nii-öelda ülejäänud asfalti, hoiatab Delfi lugeja.

Müük käib nii, et sõidetakse oma autodega kellegi hoovi ja pakutakse asfalti soodsa hinnaga. Tehakse töö ära ja siis kiirelt tahetakse raha saada. Delfi lugeja aga rääkis, et tegelikkuses on see pigi ja paekillu puru, mitte korralik asfalt.

Müügihinnaks pidi olema 9-10 eurot ruutmeeter. Petturitel pidi olema ka teistsugune mõõdulint, kus 1,5 meetrit on võrdne tegelikkuses meetriga.
Näiteks, kui klientide mõõtmisel oli maad 250 ruutmeetrit, siis müügimehed said aga hoopis 465 ruutmeetrit.

Väidetavalt on asfaldipetu juhtumitest teavitatud ka politseid. Põhja prefektuuri pressiesindaja ütles Delfile, et politseil praakasfaldi pakkujate kohta infot pole ning neile pole selliseid kaebusi tulnud.

"Tallinna kandis liigub ringi ingliskeelne seltskond, kel on alati üle paar labidat asfaldisegu, millega lubatakse soodsalt korda teha teie hoovipealne auklik asfaldiplats. Paraku on tegemist kelmidega," teatavad aga TV3 "Seitsmesed uudised".