Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Vägivaldne Tartu – poisid tulid Valgast kohale, et tänaval suvaliste inimestega kakelda

 (81)
Kisma-1-7
Foto on illustratiivneFoto: Ilmar Saabas

Minu kokkupuude vägivallaga Tartus leidis aset 2012. aasta talvel, kui olin veel tudeng. Kõndisin Club Tallinna eest mööda ning järsku lendas mulle rusikas molli, nii et ei saanud midagi arugi. Seejärel ütles lööja kaaslane, et "oot-oot, ära teda peksa, ta on Valgast ja ta on Priidu sõber."

Tüüp, kes mu suuremast peksust päästis, oli küll tuttava näoga, aga isiklikult ma teda ei tundnud. Mõned päevad hiljem küsisin Priidu käest, et miks nad mind ründasid ja mis neil üldse peas toimub. Sain teada, et poisid olid tulnud Tartusse suvaliste inimestega kaklema.

Küsisin lööja kohta ka. Selgus on tegu on nii Valgas kui ka Valkas tuntud tänavakaklejaga, kes oli tulnud Tartusse uusi väljakutseid otsima.

Vedas, et ma teadvust ei kaotanud. Umbes kaks nädalat ei saanud midagi süüa peale pudru, sest lõualuu oli paigast nihkunud. Isegi juua oli valus. Arsti juurde minekuks ei näinud ma vajadust, aga politseisse ei julgenud minna, kuna kartsin oma perekonna pärast, kes elab Valgas.