DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Vaata, kes said sel nädalal Rahva hääle preemiad!


rahvahaal@delfi.ee ootab kaastöid!
rahvahaal@delfi.ee ootab kaastöid!Foto: DELFI

Rahva hääle parimate kaastööde vahel jagame igal nädalal välja 3500 krooni. Sel korral saavad suure tänuga ära märgitud järgmiste rahvaajakirjanike järgmised tööd.

Tuhat krooni saab Gert Siniloo, kes tõi Peeter Oja räuskamisest saates Kolmeraudne välja vägagi konkreetsed mõtteavaldused.

Tuhat krooni saab ka lugeja, kes õigustas lumistes parklates libisemist harjutavaid autojuhte. Sest ühelgi spetsiaalsel väljakul seda ju teha ei saagi.

Viissada krooni saab Marko9, kes saatis Rahva häälde fotod reostatud Valgjärvest Võrumaal.

Viiesaja krooni võrra saab rikkamaks ka Persoon, kes arutles, et kui kiusamine muudab inimese üldise arvamuse kohaselt tugevamaks, siis milline on siiski selle kõige hind?

Ning viissada krooni teenis ka TheSidrun, kes kirjutas noorte jätkuvast probleemist, et mitte kedagi polegi valida.

Aitäh teile hea töö eest! Võtame teiega ise ühendust!Täname ka kõiki teisi autoreid, kes meile on kaastöid saatnud ning kindlasti ootame teilt ka edaspidi arvamuslugusid, uudiseid, fotosid ja videoid! Kaastöid ootame meiliaadressile rahvahaal@delfi.ee. Registreeri end kindasti ka rahvaajakirjanikuks SIIN, sest nii on suuremad võimalused raha võitmiseks!