DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

ÜLESKUTSE: kirjuta ja saada pilte Otepää MK etapist!

 (2)
ÜLESKUTSE: kirjuta ja saada pilte Otepää MK etapist!
Foto: Ilmar Saabas

Eeloleval nädalavahetusel toimub Otepää suusaradadel juba üheteistkümnendat korda Maailma karikavõistluste etapp murdmaasuusatamises, kus Eesti parimatele pakub konkurentsi ala teravaim tipp üle kogu maailma.

Kõiki pealtvaatajaid ootavad Tehvandi Spordikeskuse staadionil uued tribüünid, mis võimaldavad toimuvat varasemast paremini jälgida. Traditsiooniliselt oodatakse ergutajad radade äärde, et rasked tõusud ja pikad laskumised nii eesti sportlastel kui konkurentidel libedamalt sujuksid.

Eelmisel aastal käis Otepää MK-d vaatamas ligi 15 000 pealtvaatajat ning sarnast külastatavust oodatakse ka tänavu.

Sündmusele on tänaseks registreerunud kokku 26 riigi võistkonnad. Otepää MK esimeseks võistluspäevaks on 22. jaanuar, mil naised võtavad ette 10 km eraldistardist ning mehed 15 km eraldistardist klassikatehnikas. Teine võistluspäev toob klassikasprindi, kus naised selgitavad parima 1,2 km rajal ning mehed 1,4 km rajal.

Hea Delfi lugeja, ootame ka teilt kirjeldusi, pilte ja videoid kohapealt! Saada meile oma muljed meiliaadressil rahvahaal@delfi.ee. Kui registreerid end rahvaajakirjanikuks, võid eriti hea loo või foto eest saada ka tunnustatud ning võita preemia! Kasutada võib ka lehe vasakul servas olevat Rahva Hääle vormi.