Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

TV3 vabandab invakohale parkinud operaatori pärast

 (82)
TV3 vabandab invakohale parkinud operaatori pärast
TV3 võttegrupp invakohal

Täna hommikul tegi Atlanta autokooli esindaja Tallinnas Lasnamäel Mustakivi Rimi parklas foto invaliidi parkimiskohal seisnud linnamaasturist BMW X5, mis osutus TV3 võttegrupi autoks.

"Täna hommikul Mustakivi Rimi kõrval märkasin invaliidi parkimiskokal seisvat BMW X5. Kui üllatunud ma olin, kui nägin, et sellega tuli kohale TV3 võttegrupp. Minu tehtud märkuse peale sain operaatorilt vastuse: "kes sa niuke oled?", "olen inimene," vastasin mina, "ole edasi." Sellega jutt lõppes. Paneb imestama selline nahaalsus ja ebaviisakus!" kirjutab foto autor.

"Täna hommikul toimus Lasnamäel juveelirööv, mida sõitis kajastama TV3 võttegrupp. Loo operatiivse kajastamise huvides oldi sunnitud parkima sel hetkel ainsale läheduses asuvale vabale kohale. Valesti parkimist kindlasti õigustada ei saa. Intervjuu ajal juurde astunud ja telemeestega dialoogi alustanud kodaniku ees vabandame samuti," kommenteerib juhtunut TV3 pressiesindaja Annely Adermann.