Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Suurhalli linnushow külastaja: ei julgegi enam ühelegi etendusele minna

 (10)
paabulind
Foto on illustratiivneFoto: AP, Scanpix

Laupäeval toimus Tallinnas Saku suurhallis etendus nimega "Fantastilised linnud", mis ajendas üht lugejat kirjutama meile pahurat kirja ning kaaluma tarbijakaitse poole pöördumist. Tänaseks on välja ilmunud teisigi pettunud publikuliikmeid.

"Kahju lastest, kes tahtsidki fantastilisi linde näha, aga kaks mingit käkerdist korraks käisid läbi ja järgnes x-tasemel tsirkus! Reklaamitud koolilaat piirdus paari vihikumüüja, vilkuvate vidinate ja eralasteaed-kooli reklaamiga. Jäätisefestival oli vist siis see pingviin, kes ka korra vilksatas. Petta lapsi on alatu ja vabanduseks pole ka see, et lollidelt vanematelt tulebki raha ära võtta," kirjutab üks vanaema.

"See oli tõesti kohutav. Laps nii ootas ja selline pettumus. Ei julgegi enam ühtegi etendust külastada. Ja koolilaat? Kus see oli? Mingid venelaste koolid ja lasteringid tutvustasid endid seal. Tõeline pettumus sellise üüratu raha eest, mis küsiti," leiab lugeja.

"Korraldaja maksis piletiraha ilma puiklemata tagasi! Aga lapse päev oli rikutud, sest pettumus oli suur. Niinimetatud koolilaadal müüdi titepesu ja šampooni. Jäätis, mida pakuti uue Eesti nime all oli ka mingi imelik möga! Super üritus tõesti," kinnitab kolmas.