Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Siret Kotka: miks Mikser pahandab Savisaarega?

 (98)
Siret Kotka: miks Mikser pahandab Savisaarega?
Foto: Andres Putting

Sven Mikseri eilne avaldus tundus niivõrd sulepeast välja imetud, et pani kohe mõtlema. Millest muidu suhteliselt tasakaaluka Mikseri selline enesest väljaminek? Arvan, et põhjuseks on Jaak Alliku enne seda ilmunud mõtteavaldus, kus sotsiaaldemokraat esineb keskerakondlaste, seal hulgas ka Savisaare suhtes positiivselt ja sõbralikult.

Muidugi ei saa Mikseri sõbrad „valgete jõudude ridadest“ seda talle lubada. Ansip ja Laar võivad kohe küsida: mis Pihli vigurid need sotsidel jälle on päevavalgele tulnud? Nüüd oligi Mikseril vaja kiiresti näidata, et nemad on ikka tublid parempoolsete sõbrad edasi ja mingi Alliku veidrus tuleb lihtsalt ära unustada.

Räägitakse ka teisest põhjusest miks Sven Mikser eile nii ägeda avalduse tegi. Keskerakonna siseopositsiooni käsi ei käi kõige paremini, nad vajasid tuge ja nüüd sirutas Mikser neile sõbrakäe. Selleks, et Laanet saaks öelda – vaadake kuidas meid kõik toetavad ja toetaksid veel kõvemini kui seda Savisaart ees ei oleks.

Kui kaua Keskerakond talub sisemist õõnestustööd, millele Mikser ja Co omalt poolt hoogu juurde annavad, sellele peab partei ise vastuse leidma.