Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Reporterist poleks pidanud ära minema mitte Heiki Valner, vaid Ivar Vigla ise!

 (77)
Reporterist poleks pidanud ära minema mitte Heiki Valner, vaid Ivar Vigla ise!
Delfi.ee

5. jaanuaril on meedias teatatud, et tuntud reporter Heiki Valner pani oma ameti maha ja põhjusena on toodud Valneri vastuolu Ivar Viglaga. Ehk oleks aeg Viglal endal "Reporteri" produtsendi amet maha panna, sest "Reporter" on juba ammu lahjaks ja ühekülgseks muutunud?

Kanal 2- e "Reporterit" vaatan pidevalt ja ilmselt seda harjumusest, sest kui oled ühte saadet vaatama hakanud, siis vaatad seda.

Kui 5. jaanuaril teatati uudist, et Heiki Valner pani oma ameti maha reporterina, siis see tekitas küsimuse, et kas tõesti on "Reporteril" plaanis vanemad ja asjalikumad reporterid minema ajada ja mingid noored poisinolgid asemele võtta, et teha eksperimente näiteks või peenise pikkuse mõõtmise osas? Sellist eksperimenti on juba "Reporteris" ühe korra tehtud ja kes teab millal juba kedagi avalikult masturbeerima pannakse? Strippar Marco strippi on juba eksperimendi korras tehtud samuti.

Eks klounaad vast meelitab teatud huvidega tegelased "Reporterit" vaatama, aga kuna "Reporter" on ikkagi uudistesaade, siis päris tolategemine ei peaks uudistesaate formaadi juurde käima, või kuidas?

Heiki Valnerit peeti selliseks "loomareporteriks" kes pidevalt koertega seonduvaid lugusid tegi, aga hiljem tegi Valner juba mitmesuguseid reportaaže ja neid oli huvitav vaadata.

Ehk oleks aeg Ivar Viglal "Reporteri" saate produtsendi amet maha panna, et "Reporterist" saaks taas huvitav ja mitmekesise sisuga saade?