Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Punkmemm Maie Parrik sai täna 75-aastaseks!

 (13)
Rockvere Punklaulupidu 2011, foto Mart Sepp
PunklaulupiduMart Sepp

Täna tähistab punklaulja Maie Parrik oma 75. sünnipäeva. Maie Parriku tähelend sai alguse aastate eest kunagises ETV võistlussaates "7 vaprat". Seal esitas Maie oma laulu "Viies ratas" ning püsis sellega suisa edetabeli tipus. Lisaks laulmisele ja laulude kirjutamisele on Maie Parrik ka kirjasaatja ning juhtinud saadet Nõmme raadios. Tänaseks on Maie Parrik meediast kadunud.

Aastate eest, kui ETV ekraanil oli Mihkel Raua juhitav saade "7 vaprat", esitas Maie Parrik koos ansambliga Operatsioon Õ enda kirjutatud kaulu "Viies ratas" ning paljud televaatajad ei uskunud oma silmi, et üks vanem daam võim noorte meestega koos punki laulda.

Maie Parrik sai oma laulmise tõttu nii kiita kui kriitikat. Maie on oma lauludele sõnad kirjutanud ise ning andnud välja ka helikandja.

Lisaks laulmisele on Maie Parrik kirjutanud mitmetele ajalehtedele lugejakirju ja artikleid ning oma kirjarubriik oli tal kunagi ka Õhtulehes.

Samuti on Maie Parrik juhtinud oma autorisaadet Nõmme raadios ja see kandis pealkirja "Meedia Maie moodi..."

Ka ETV-s tegi Maie Parrik endast saate sarjas "Eeter on vaba".

Tänasel päeval Maie Parrik enam meedias ei figureeri ning elab oma tavakodaniku elu vaikselt edasi. Palju õnne Maiele!