Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

PAHANE KLIENT: Miks Prisma oma kliente nii alatult mõnitab?

 (59)
PAHANE KLIENT: Miks Prisma oma kliente nii alatult mõnitab?
HinnasiltFoto: Lugeja pilt

Toimetusega võttis ühendust Prisma klient, kes märkas mitmel poe tootel soodushinna värvidesse „riietatud“ hinnasilte, mille kõrval oli täpselt samanumbriline tavahind.

„Kas see on mingi eriline PR-trikk, et tootele pannakse ühtaegu nii soodus- kui täishind ühesuurused? Miks Prisma niiviisi oma kliente nii alatult mõnitab?“ küsib imestunud lugeja.

Prisma turundusjuhi Silver Säga edastusel on tegemist hooletusveaga.

„Eemaldame kauplustes need oranžid sildid, mis seal olema ei peaks. Nimelt need tooted on kuuluvad grillide ja -tarvikute tootegruppi, millele kehtib terve „Osta Ära“ kampaania (15.06-25.06) perioodil 25-protsendine allahindlus, mis arvestatakse hinnasildi hinnast maha kassas. Kuna need tooted olid samas nimekirjas teiste kampaaniatoodetega, trükiti kogemata ka neile toodetele oranžid hinnasildid ning usinad kauplusetöötajad paigaldasid need kohe ka toodete juurde,“ selgitas Säga tekkinud arusaamatust.

Hinnasilt. Foto: Lugeja pilt
Hinnasilt. Foto: Lugeja pilt