DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

ÕPETAJA, mida loodad tänase meeleavaldusega saavutada?

 (10)
Õpetajate meeleavaldus
Foto: Andres Putting

Täna toimub Toompeal ulatuslik õpetajate meeleavaldus. Üritusele on kutsutud õpetajate esindused kõikidest maakondadest ja linnadest. Oodatakse lisaks õpetajatele osalema ka neid inimesi, kes toetavad õpetajate töö väärtustamise vajadust.

Eesti Haridustöötajate Liit on taotlenud palkade alammäärade 20% tõusu, Eesti Õpetajate Liit ca 43% alammäärade tõusu.

Kell 12 algavast üritusest võtavad osa õpetajate esindused kõikidest maakondadest. Koosolekule oodatakse vähemalt 1500 osalejat. Nii näiteks on Saaremaalt teadaolevalt tulemas lausa 108 inimest.

Hea Delfi lugeja, kas sina või mõni su tuttav on samuti täna Toompeal meelt avaldamas? Kirjuta meile, mida sina eelkõige tänaselt ürituselt ootad? Kui ambitsioonikad sinu plaanid on? Saada meile kindlasti ka oma muljeid.

Ootame teie mõtteid meiliaadressil rahvahaal@delfi.ee. Kui registreerid end rahvaajakirjanikuks, võid eriti hea loo või foto eest saada ka tunnustatud ning võita preemia! Kasutada võib ka lehe vasakul servas olevat Rahva Hääle vormi.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.