Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Naine: ka mina olen üle kolme aasta soojendanud oma tiiva all joodikut

 (29)
Tallinnasse, Maleva tänavale on paigaldatud hoiatussildid joodikute eest
Silt Tallinnas Maleva tänavalFoto: Andres Putting

Lugesin täna ühe naise lugu ja jäin mõtlema. Olen ju minagi üle kolme aasta soojendanud oma tiiva all taolist meesterahvast. Loodan, et selle noore naise joodikust mees vähemalt söögirahagi annab, mida minu oma pole kunagi teinud. Minu teine pool ei tea, et makse tuleb maksta, või et poest ikka ainult raha eest toitu saab.

Nüüd kindlasti arvab nii mõnigi, et püha müristus – see ju puhta totuke. Ei ma vast olegi nii loll, lihtsalt armusin esimesest pilgust ja südant ju käskida ei saa, kuigi mõistus räägib midagi hoopis muud. Kuna vanus on juba pensionieelses seisus ja välimus pole ka teab mis, siis millist printsi valgel hobusel sa ikka ootad?

Kuna minu palk pole samuti suurem asi, siis on mul kaelas kohtutäiturid ja igasugused jamad. Temaga ma ei saa sel teemal üldse rääkida, siis on kohe kisa lahti. Nii et kulla inimesed, selliseid juhuseid on võib-olla teisigi.