Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Mures lugeja: sõbranna arvab alusetult, et ma ihkan tema meest ja mustab mind avalikult

 (12)
Noorte Hääle fotolavastused
Noorte Hääle fotolavastusedFoto: Tiit Blaat

Tutvusin netis ühe mehega. Üsna ruttu sain aru, et see mees mulle ei sobi, eriti siis, kui ta mulle oma pilti näitas. Minu meelest äärmiselt ebasümpaatne, isegi eemaletõukav. Juhuslikult kohtusin temaga pärast seda ühel peol, kus olin koos oma sõbrannaga läinud. Sõbranna ja see mees armusid esimesest silmapilgust.

Mul oli hea meel, et sain sellest tüübist nii kerge vaevaga lahti, sest mees muudkui käis oma seksitahtmisega peale. Muidu oleks kõik korras ja õnnelik, aga samal ajal kui see mees mu sõbrannaga oli, ajas ta mulle vaikselt ikka ligi. Ta saatis mulle kirjasid, kus ta kiitis mind ja unistas minuga magamisest. Kustutasin mehe ja sõbranna kõikidest suhtlemiskanalitest, uskudes, et saan ometi neist rahu. Sõbranna aga usub tänaseni, et mina himustan tema eluarmastus endale ja mustab mind avalikult ja tagaselja. Isegi töökohta teatas, et ma "tema vara" jahin. Selle idee istutas loomulikult talle pähe seesama mees, kellele mina juba kord ei öelnud olin.

Mis te arvate, kas ma peaks sõbrannale neid kirju, mida see mees mulle kirjutas näitama? Need olid ju kirjutatud siis, kui nemad juba koos olid. Muidu jääbki vaene naine uskuma, et ma nende vahel sorgin ja mees ilmselt tekitab sõbrannas veel meelega armukadedust, andes mõista, et mina teda endale ihkan. Mida teha?!