Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Munitsipaalpolitsei Pikakari nudistidega kimpus. Kaebusi paljaste päevitajate kohta tuleb ridamisi

 (105)
Paljassaare rannas päevitamine
Paljassaare rannas päevitamineFoto: Lugeja foto

MuPo pressiesindaja Meeli Hundi sõnul tuleb neile ridamisi pahaseid teateid Pikakari rannas paljaste päevitajate kohta. "Imeilus suvi alles kestab ja probleem sealsete nudistidega samuti," tõdes Hunt.

"Pikakari näol ei ole tegemist rannaga, kus nudistidele oleks lubatud avalikult päevitada." Ta kinnitas, et mupo patrull reageerib väljakutsetele ning omaalgatuslikult nudiste kimbutamas ei käi.

Hunt tõi Paljassaare esile kui järjest populaarsema vabaaja- ja puhkuspaiga, eriti peredele, matkajatele ja tervisesportlastele. "On täiesti mõistetav, et ootamatult paljaste aadamaülikondades inimestega kohtumine võib olla ehmatav ning paljudele ka häiriv ja ebameeldiv. Eriti lastega peredele," kommenteeris ta.

Nudistidega Pikakaris on ta sõnul ka eelmistel aastatel probleeme olnud. Aktiivsemaid diskussioone on peetud Pirita ja Pärnu nudistidele eraldatavate rannaalade suhtes.

"Tegemist ei ole ametliku nudistide rannaga ja seda tuleb avaliku korra rikkujatele meelde tuletada," jäi Hunt resoluutseks. "Kuidas olukord tulevikus lahendada, seda võiks Põhja-Tallinna linnaosavalitsus, kelle haldusalas Pikkakari ja Paljassaare on, arutada võtta"