Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Mis jääb meelde aastast 2014? Viimase kuue aasta madalaimad kommunaalid!

 (19)
hikas-64
RadiaatorFoto: Ilmar Saabas

"Mõttetu Taavi Rõivase valitsus, Liginovski skandaal, Ukraina kriis ehk Vene-Ukraina hübriidsõda, Ukraina uus president ja valitsus, Barack Obama Tallinnas, Ebola, seakatk, bussipõlengud, europarlamendi valimised, Evelin Ilvese armuafäär, lumesadu 17. juunil, palav juuli, lumised jõulud, Riigikogu valimiste eelkampaania Ämaril ning Eesti poliitikute vassimised," võtab lugeja kokku aasta meeldejäävaimad seigad.

"Poliitilises plaanis ilmestab seda aastat minu jaoks eelkõige Obama visiit Eestisse. Maailma mastaabis meenub esimesena suurte lennukatastroofide paljusus. Minu enda väikeses maailmas tegin just täna kommunaalkulude aastakokkuvõtet arvutades avastuse, et hoolimata pidevast jutust, kuidas kõik vaid kallineb, on mul selle aasta kulud keskküttele viimase kuue aasta kõige madalamad ning ka elektri peale on kulunud vähem kui eelmisel aastal, kuigi tarbimismaht on sama. Ja kui arvestada, et ka kütuse hind on langenud ning kohe langeb ka tulumaksu protsent, siis tuleb tunnistada, et ei ole sellel elul häda midagi!" on teine optimistlik.

"Möödunud aastast meenub esmalt uute diiselrongide liiniletulek. Kuigi algus oli Elronile raske ja jamasid juhtus pea iga päev, pean nentima, et uued rongid on väga mõnusad – sõidavad vaikselt ja kiiresti. Suvel sai palju rongiga ringi sõidetud: Viljandisse, Tartusse, Elvasse, Piusale ja Põlvasse. Idasuund on veel proovimata, aga jõuab ka järgmisel suvel. Puhkasin sellel aastal just Eestis ja siin on palju ilusaid kohti, mida avastada: Hiiumaa, Nelijärve, Tõrvaaugu, Piusa, Põlva. Lõuna-Eesti on väga ilus kant!" avaldas kolmandale enim muljet kodumaa loodus.