Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Milleks korraldada geiparaade?

 (81)
Milleks korraldada geiparaade?
Foto: DELFI

Mitu aastat järjest korraldati Tallinas geiparaad ja nüüd Leedus. Iga kord kui taoline avalik üritus toimub, läheb rahvas marru. Milleks neid avalikke geiparaade korraldada? Igas linnas võiks olla üks korralik homobaar või -klubi, et seksuaalvähemused saaksid koos käia. Sellest piisaks.

Heterod ei lähe tõestama avalikult, et nad heterod on. Milleks siis on vaja geidel tänaval käia paraadi pidamas ja rahvalt sõimurahet saamas?

Ükski selline paraad ei jäta rahvast ükskõikseks ning teatud osa rahvast sõimab ja viskab kanamunadega geiparaadil osalevaid inimesi.

Milleks see geiparaad siis vajalik on? Meedia saab uudist kajastada ja sellega asi piirdub.

Geiparaadide asemel võiks olla igas linnas homoklubid või baarid, et seksuaalvähemustel oleks koht koos käimise tarvis. Kui geid ja lesbid rahulikult oma klubis või baaris aega veedaksid, siis ei ärritaks see ka rahvast.

Tallinnas on homodele mõeldud kohti mitu ja vast Tartus on samuti mingi koht. Pärnus vist pole ning teiste linnade kohta ei oskagi midagi selles osas öelda.

Seega - homodele võiks olla oma koht kus koos käiakse, aga tänaval paraade teha pole mõtet.