Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

MEELDETULETUS! Ole pimedal ajal hoolas ja kanna helkurit, et me kõik jõuaks tervelt koju!

 (4)
Helkuritest maanteel
Helkurite kandmise aeg on kätte jõudnudFoto: Andres Putting

Sügis on kätte jõudnud ja Facebookigrupis Märgatud: TALLINN'as jagati postitust, kus pimeda aja saabudes inimeste südamele koputatakse.

"Ma panen teile kõigile südamele, et palun olge liikluses hoolsamad, nii autojuhid kui ka jalakäijad. Kui Sa ei kanna helkurit ja astud hämaral ajal halvasti märgatavast ülekäigurajalt tee peale, võib juhtuda, et autojuht ei reageeri pimedal ajal pidurdama nii kiirelt. Võttes arvesse, et praegu võib olla ka juba libe.

See ei võta sult palju, kui jääd hetkeks seisma ja alles siis otsustad, kas astud teele kohe või hetke pärast. Kui sa ei vaata isegi autojuhi poole teele astudes, pead olema teadlik, et hoolimata ka sellest, kes jääb süüdi või mitte, võtad sa riski.

Palun oleme üksteise suhtes sallivamad, mõistvamad, tähelepanelikumad. Me kõik oleme inimesed, nii jalakäija kui ka autojuht. Palun teeme üksteise elu kergemaks, et juhtuks vähem õnnetusi, - et me kõik jõuaksime elusat ja tervelt koju, kus ootab meid meie pere," jagas kodanik teiste lugejatega oma tähelepanekuid.