Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugejad: Rakvere haiglas valitseb "nõukaaegne mentaliteet"

 (35)
Rapla haigla
Pilt on illustreerivFoto: Rauno Volmar

Delfi toimetusele saabus teade Rakvere haiglas surnud rasedast naisest, kelle täpsete komplikatsioonide ning surmapõhjuse kohta pole toimetus seni haigla juhtkonnalt kommentaari saanud. Delfi lugejatel on Rakvere haiglaga seoses oma kogemused.

"See Rakvere haigla ongi nagu loomahaigla. Kui kellegagi midagi juhtub pole kunagi arstid süüdi, teevad kohe ühisrinde ja matavad asja maha. Tean seda omast käest. Kui sellel naisel oli raske haigus, siis oleks pidanud pidevalt arstide järelevalve all olema?!" kommenteerib üks Delfi lugejaist.

"Kamoon! See on Rakvere haigla, ma ei imesta üldse kui arstid niisama passisid seal sellel ajal. Võin ausalt öelda, et minu vanaisa keda enam pole, koheldi seal rõvedalt kui mitte katastroofiliselt. Arstid ei tee oma tööd vaid kohtlevad patsiente kui nartse," avaldas üks kommenteerija arvamust.

"Rakvere haigla kohta oleks uudis, kui seal keegi ei sure," pasundab teine.

"Minu kaks last on seal sündinud ja võin käsi südamel vanduda, et alates kiirabi valvelaua mutist kuni peaarstini lokkab seal nõukaaegne mentaliteet. Jube koht sündimiseks ja veel masendavam koht suremiseks," ütleb teine.