Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugejad näosaate grimmist: Savisaare asemel Aadu Must ja Vraidi asemel Vilgats!

 (20)
Su nägu kõlab tuttavalt
"Su nägu kõlab tuttavalt" kolmanda hooaja avasaadeFoto: Martin Dremljuga

"Olgu nende lauljatega kuidas on, aga näitlejate jaoks on kedagi teist mängida nende leivatöö, mitte millegi uue avastamine. Praegu suts häirib see maksimaalne välise sarnasuse tagaajamine. Hea parodeerija töötab iseenda hääle ja välimusega ning saavutab sellega äratundmisefekti. Praegu on tegu 80% grimmeerijate võistlusega," kommenteerib lugeja näosaate avapauku.

"Võrreldes kahe varasema aastaga annab tunda Eesti väiksus – uusi tähti pole enam võtta. Suvistest võib veel asja saada, Uuspõllult loodan rohkemat kui sel korral, Kristelil on huumorisoont ja see teeb asja tema jaoks lihtsamaks. Kritiseerida tahaks aga hoopis produktsiooni poolt. Mis takistab hoidmast saadet ajakava piirides? Ja kui see pole võimalik, siis miks ei võiks ka telekavasse kirjutada, et saade on pool tundi pikem? Ja kas grimmimeeskond on uus? Haledamast hale tulemus! Savisaare asemel Aadu Must, Vraidi asemel Vilgats, ja kust see nülitud kassinahk pärit on, millest Suvistele karvu tehti?" küsib teine

"Meikarite punt on tänavu täiega alla igasugust arvestust. Jani puhul oleks ju küll saanud kaela ja nägu kopsakamaks teha. Laul oli perfektne. Ja Banderase heledad ripsmed... no kas poleks saanud neid siis tumedaks toonida?" tahab kolmas teada.