Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugejad: kiire päev pole vabandus lapsele burgeri ja friikartulite ostmiseks!

 (28)
Lugejad: kiire päev pole vabandus lapsele burgeri ja friikartulite ostmiseks!
Reuters/Scanpix

Naistekas avaldatud artikkel “Kas mudilasele kiirtoidu andmine teeb minust halva lapsevanema?” pani meie lugejad arutlema, mida siis tohiks ja mida mitte. Meie seas on palju lapsevanemaid, kes hoiavad oma võsukest kõikvõimalikust kiirtoidust kaarega eemale — loe, miks!

“Ükski oma lapsest hooliv vanem ei tee seda! Kui tahad oma lapse tervisega riskida, siis anna minna, kuid sellele järgnevad tervise probleemid jäävad sinu enese hingele ja varases eas rikutud tervist enam tagasi ei too ka ühegi raha eest!” -Mati A.

“Ma ei saa aru, miks on ükskõik kellel üleüldse vaja kiirtoitu süüa? Kui jõuad “oi-oi-kui-kiirel” õhtul lapsega mäkki minna, jaksaksid korraks kodupoest läbi käia, paki korralikku pastat, mõned juurviljad ja tomatipasta haarata ning perele 15 minutiga (pasta keeb 8 minutit, samal ajal hakid köögivilja, kuumutad oliiviõlis ja segad tomatipastaga, peale parmesan) korraliku õhtusöögi valmistada. Ah laps/mees ei söö juurvilju? Vot selle pärast ei söögi, et mäkis käite. Valikute ja eelkõige normaalse mõtlemise küsimus, ma ütleks.” -Miina

“Mul on endal 7aastane laps ja ma üritan igati vältida selliseid kohti, mitte arvestades ainult lapse tervist, vaid ka enda oma. Sama jama on muide ka valmistoiduga Rimis, Selveris… mis iganes kohtades!” -Indrek