Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja võimalikust ohtlikust olukorrast: Elroni rong tegi suurel kiirusel reavahetuse, kohe möödus tollel real teine rong

 (135)
Elroni esindaja: kõik oli nõuetekohane ja ohutu
Lugeja võimalikust ohtlikust olukorrast: Elroni rong tegi suurel kiirusel reavahetuse, kohe möödus tollel real teine rong
Foto: Rauno Volmar

Üks lugeja andis teada, et Tartu-Tallinn rong tegi enne Tapat ootamatu reavahetuse ja kogu olukord tundus ohtlik. Elronist öeldakse, et midagi sellist polnud.

Lugeja kirjutas, et oli 19.44 Tallinnasse jõudma pidanud rongis. "Enne Tapa peatust toimus suurel kiirusel järsk reavahetus. Tavaliselt toimub samas kohas reavahetus väikesel kiirusel. Kohe, kui olime reavahetuse teinud (umbes kolm sekundit hiljem, väga väikse aja jooksul), möödus meist rong, lastes kõvasti signaali. See rong möödus meist samal real, millelt me just ära keerasime," märkis ta ja lisas, et olukord tundus päris ohtlik.

Elroni kommunikatsioonijuht Mariis Adamberg aga märgib, et reavahetus toimus sarnaselt tavapärasele. "Kinnitan, et ohuolukorda ei olnud. Rong liikus vastavalt sellel lõigul kehtestatud kiiruspiirangule ning tulenevalt raudtee signalisatsioonijuhendist on kohustus anda teise rongi lähenemisel tähelepanusignaali, seega kõik oli nõuetekohane ja ohutu."