Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

LUGEJA VIDEO | Omakohus Tallinna trollis. Lugeja: kaks meest viskasid lärmajad trolli pealt maha veriste ninadega

 (309)
Ettevaatust: video võib olla häiriv

Delfi lugeja oli Tallinnas tunnistajaks Mustamäe-Kaubamaja trollis kaklusele, kus vanemad härrad võtsid rusikatega õigusemõistmise enda kätte ja vaigistasid lärmajad.

Delfi lugeja kirjutab, et nägi kaklust troll nr 1 peal. "Kaks vene noormeest karjusid purjus olekus ja peale mitmekordset korralekutsumist võeti vägivald kasutusele." Ta kirjeldab, et kaklejad olid kaks vanemat meest, kes võtsid korra oma kätte ja viskasid noored trolli pealt maha.

"Veriste ninade ja uimaste olekutega," kirjeldab lugeja lärmajate lõppu.

Tallinna Linnatranspordi AS avalike suhete spetsialist Urmas Tooming kakluse kohta teadet ei ole saanud. "Juht pole küll teatanud, mul ei ole praegu mingit infot."

Üldiselt lahendab sellised olukorrad Toomingu sõnul turvafirma. "Tuleks öelda juhile, et selline asi on juhtunud ja siis saab turvafirma välja kutsuda," kommenteeris Tooming.

Ta sõnul pidanuks nii ka antud situatsioonis talitama. Sõidukijuht ei pruugi alati ise kõike märgata ja seega pidanuks talle ütlema, et vaja on kutsuda turvamehed.