Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja: presidendiproua võiks külastada kasutatud riiete poode

 (34)
Lugeja: presidendiproua võiks külastada kasutatud riiete poode

Delfi lugeja hinnangul võiks Evelin Ilves oma garderoobi täiendada ka kasutatud riiete kaupluses müügil olevate moekate rõivastega.

Vabariigi esileedi Evelin Ilves on erinevate ettevõtmiste tõttu meedias tihti kõneaineks. Eriti palju on juttu tehtud tema kallitest rõivastest, mida riik talle ostab.

Eelnevalt tegin ettepaneku, et rahvas võiks presidendiproua rõivaste tarvis annetuse teha - mida rohkem raha laekub, seda uhkema kostüümi saaks talle osta. Kommentaariumis oli rahvas teist meelt.

Aga miks peaks riik ostma esileedile kalleid rõivaid? Kauneid ja säravaid riideid saab osta ka kasutatud riiete kauplusest.

Kasutatud riiete poest võib odava hinna eest osta päris ilusaid riideid. Ega rahvas ei saaks arugi, kas see kaltsukast ostetud särav kleit on uus või kellegi poolt eelnevalt kantud.

Fotol olevad rõivad on kasutatud riiete poest ostetud ja säravad kenasti. Vabariigi esileedi peab samuti särama ja julgen arvata, et vaene Eesti vabariik saaks esileedi särama panna üpris odava hinna eest.

Vaata, missuguse silmipimestava riietevaliku avastas lugeja kaltsukast!