Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja: paneme paarkümmend lasteaeda kinni ja teeme igasse külla oma Ülemiste vanakese!

 (17)
Ülemiste vanakese ehitamine
Ülemiste vanakese ehitamineFoto: Andres Putting

Eile küsisime Delfi lugejatelt, mida arvavad nemad Ülemiste liiklussõlme avamise tarvis 20 000 euro eest valmis ehitatud Ülemiste vanakesest. Valdava enamiku reaktsioonid varieerusid kusagil hämmingu ja raevu vahepeal. Avaldame valiku kõige populaarsemaid kommentaare.

"Tohutult kaunis! Seda peaks iga linn tegema, kes omadest hoolib! Valitsus tehku lisaeelarve, või pangu paarkümend lasteaeda kinni ja tehku igasse külla selline suurepärane kunstiteos! Siis kogu maailm imestab ja saame kuulsaks kõrgkunstirahvaks," kiidab üks linlane hiidrobotit.

"Raha raiskamine. Milleks? See on kõigest ristmik," on teine pettunud.

"Ülemiste vanake oli väike habetunud küürakas vanamees, kes kõndis kepiga. Antud kolakal pole selle vanamehega midagi pistmist. Eesti mütoloogias võiks sellise nimi olla pisuhänd ehk kratt ehk puuk. Oletan, et kuskil oli selline kolakas juba olemas ja polnud seni veel kasutust leidnud, võib-olla oli mingi nukuteatri poolik projekt? Nüüd tehakse asi lihtsalt rahaks ja mõnitatakse sellega tallinlasi," arvab kolmas

"Miks mõnitatakse rahva raha eest Ülemiste vanakest? Loodan, et ta uputab selle tunneli täis enne valimisi!" on neljandal suisa kurjad mõtted.

"Sellega kaotab küll Savisaar venekeelse valijaskonna hääli. Pole vist kedagi, kes ei saaks aru, kui suur lollus see on," nendib viies.