Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja: müüjad, kes ei taha õhtuti töötada, võivad ju praegugi uue töökoha otsida – lahtiolekuaegade piiramise korral nad niikuinii koondatakse

 (74)
MUSTIKA PRISMA TOIDUPOOD , TOIDUKAUBAD
ToidukauplusFOTO: Marko Mumm

"Ülemiste keskuses ainult pühapäeva õhtul pärast kella kuut ongi võimalik käia! Ma tõesti ei nõustu sinna hullarisse muul ajal minema – autot pole kusagile panna ja liikuma ei mahu," kommenteerib Delfi lugeja Ülemiste keskuse juhi väidet, et pühapäeviti pärast kella kuut käivad keskuses ainult üksikud inimesed ning müüjad igavlevad tööpostil.

"Kindlasti ei peaks riik hakkama reguleerima poodide lahtiolekuaegu! Müüjad, kes ei taha õhtuti töötada, võivad ju ka praegu endale mõne muu töökoha otsida, sest poodide lahtiolekuaja piiramise korral nad lihtsalt koondatakse," leiab teine.

"Miks peaks poodide lahtiolekuaegu seadusega reguleerima? Poed on erasektor – reguleerigu ennast ise!" arvab kolmas.

"Mitte mingil juhul! Aitab sellest ülereguleeritusest!" põrutab neljas.

"Riigil pole vaja sekkuda, Tallinn saab sellega isegi hakkama – kümme toitlustuskohta ja baari Suur-Karja kandis juba suletud – varsti pannakse teisedki kinni, kes obrokit ei maksa," ütleb viies.

"Rohkem võiks olla paindlikkust. 24 tundi ööpäevas avatud olevas Westmani äris on kohati öösiti järjekorrad. Kõik ühe ja sama keti poed ei pea olema samadel aegadel avatud – arvestagu asukohta ja muid eripärasid," räägib kuues.

"Pigem võtke kasutusele karmimad meetmed selleks, et müüjad ei peaks jõululaupäeval ja aastavahetuse õhtul kella üheksani tööl istuma ja siis esimesel jaanuaril tööle tulema. Natuke austust inimeste ja nende perede vastu!" palub seitsmes.