Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja: Muuga ja Pärnamäe elanikud, aidake leida elajalikult piinatud isane koer!

 (90)
KOERTE VARJUPAIK
Pilt on illustratiivne Foto: Rauno Volmar

Pärnamäe ja Muuga kandis elavatelt inimestelt palutakse sotsaalmeedias abi, et leida üles elajalikult piinatud isane koer ja leevendada tema kannatusi.

"Täna, 5. veebruaril kella 17 paiku märkasin Muuga tee 110 Maxima kpl juures isast koera, heledakarvaline, suur. Koer ei saanud pissida. Tema genitaalid olid nööriga kinni seotud ja nöör omakorda ümber keha seotud. Teatasin ja palusin Maxima kaupluse töötajal (noormees kassas), et teataks kasvõi politseisse.

Keegi ei saanud aidata, sest ei tea ju, kuidas loom reageerib ja millised on tagajärjed ning kui suur on genitaalide kahjustus.

Palun kui on teil piirkonniti jagatud vabatahtlikud või oma ala spetsialistid, SIIS SEE LOOMAKE VAJAB KIIRESTI ABI. See on ka eramajade piirkond.

Täpsemalt asub kauplus läbi Pärnamäe kalmistu vasakule Maardu poole. Olen suures šokis. Kes nii elajaliku teoga on hakkama saanud?"

Loomaaktivist Heiki Valner kirjutas Facebookis, et pärast sellise abipalve saamist käis ta seda vaest koera otsimas, aga ei leidnud. Seega eelkõige siis Muuga ja Pärnamäe rahvas, kui näete seda vaest koera, siis püüdke aidata. Kui koer tige pole, siis lõigake nöörid läbi. Kui keegi teab, kus ta elab, siis andke aga julgelt teada!