Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja: mu perearst ärritus, kui rääkisin talle, et alternatiivmeditsiin aitas mind

 (34)
Soome Haigla
SkelettFoto: Ester Vaitmaa

Ükskord oli mul selg mitu kuud haige, valutas jubedalt. Perearst saatis taastusravisse ja igasuguste eriarstide juurde, aga midagi ei läinud paremaks. Siis kuulsin esimest korda osteopaatiast. Pöördusin Juri Remõga poole, sest ta oli esimene, kelle internetist leidsin.

Kohe esimesel korral juba tundsin, et ta mõjutas midagi, et ta teeb mind terveks. Käisin ikka mitmeid kordi ja lõpuks valu kadus täielikult.

Nüüd hiljuti käisin tema juures tasakaaluhäirete pärast. Ta tegi mind jällegi terveks, soovitas vaid oma prille kontrollida. Tegin seda, oli arvuti vaatamiseks vaja uued prillid muretseda.

Kui oma perearstile seda rääkisin, siis ta ärritus ja ütles, et see on minu enda vastutus sellistes kohtades käia ja et seal võidakse mulle teha ei-tea-mida. Päris naljakas oli seda juttu kuulata. Ma nimelt tahtsin talle ka soovitada seda osteopaatiat, kuna tal endal olevat ka mingid probleemid, millest ta jagu ei saa.

Mul on väga kahju, et see ravi on nii kallis ja et haigekassa seda ei kompenseeri. Tekib küsimus: miks?

Hea lugeja, kui oled katsetanud mõnd alternatiivi tänapäevasele biomeditsiinile, ükskõik, kas selle asemel või sellele lisaks ja täienduseks, siis jaga oma kogemusi ka teistega! Võta sõna kommentaariumis või kirjuta aadressil rahvahaal@delfi.ee !