Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja: meie autokoolid toodavad parkimisgeeniuseid!

 (26)
Lugeja: meie autokoolid toodavad parkimisgeeniuseid!
Valesti parkiv naaberLugeja foto

Naabrinaine jõuab masinaga maja ette, pargib auto ära ja jalutab valge seeliku lehvides minema. Õnnetu Volkswagen jääbki seisma risti üle parkimiskoha, tagumised rattad üle meetri kõnniteeservast eemal. Kuidas selline inimene üldse autokoolist ja ARK-ist läbi sai ja mingigi juhtimisoskuse omandas? Ei tea taoline juht halligi ei parkimisest ega ka kehtivast liikluseeskirjast!

Ka mina olin omal ajal püstihädas selle võimatuna näiva manöövriga. Ega autokooli instruktsioonid ka eredamate seast polnud: vaata tagumisest piilarist, millal kolmas koonus paistma hakkab. Andke abi! Enam elukaugemalt ja konarlikumalt ühte nii normaalset manöövrit "selgitada" ei kannata. Kui ikka reaalselt autode vahele parkimiseks läks, oli pilt palju selgem.

Külgboksi sooritamine nõuab loogilist mõtlemist, mõõtmete tajumist ja nn tagumikutunnet sõiduki üle. Minu valge lehviva seelikuga naabriproual seda kõike ilmselgelt napib. Ja nii ta uhke lubadeomanikuna linna peal absurdsusi korda saadabki.