Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja: kas päris kõike ikka tasub internetist tellida?

 (8)
Lugeja: kas päris kõike ikka tasub internetist tellida?
Foto: Anni Õnneleid

Eestlased armastavad tellida üha enam kaupu välismaalt, suures mahus ka Hiinast. Eks see ole tõsi, et tellides saab hulga soodsamalt kui siit ostes, aga kas päris kõike ikka tasub internetist tellida?

Sõbranna tellis just väga odavalt ripsmetušši, mis pidi olema samasugune nagu meilgi müüdava kalli brändi oma. Pakend oli küll väiksem ja hiinakeelseid tekste täis, aga hinnavahe see-eest viiekordne ning saatmine tasuta.

Vaatasin talle juhmilt otsa: "Päriselt ka julged seda omale näkku määrida?" Julgeski. Hiljem selgus, et tušš pole veekindel, küll aga on seda meigieemaldajaga üsna raske maha saada. Vahepeal tuleb tušš maha koos ripsmetega ja koorub nagu niit – võta aga otsast kinni ja hakka harutama.

Pärast paari katset sai ta ise ka aru, et see polnud eriline kokkuhoid – hiinakas leidis tee prügikasti. Paljud inimesed aga tellivad kaupu täiesti valimatult, mõistmata, et odav hind ei pruugi tähendada kokkuhoidu ja tervis maksab ka midagi.

Hea lugeja, kas oled internetist tellitud odava kaubaga petta saanud? Anna teada aadressil rahvahaal@delfi.ee !