Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

LUGEJA FOTOD: Saarlase kiri riigifirmale: palju õnne, olete saanud 1,5 praami Eesti suurima saare vahele sõitma ja seda sisuliselt Leedo abiga

 (280)
Lugeja: miks Teie teenindajad dressides-tossudes on?
Lugeja fotod Saaremaalt
Foto: Delfi lugeja

Saarlane saatis tänasest saarte vahel praamidega opereerima hakanud riigifirmale TS Laevad kirja, kus avaldab lootust, et teenus jõuab samale tasemele, kui seda oli senise operaatori oma.

Avaldame lugeja TS Laevad OÜ-le edastatud pöördumise täismahus:

"Tere TS Laevad.

Kõik ilus tore. Olete saanud 1,5 praami Eesti ühe suurema saare vahele opereeruma ja seda sisuliselt Tuulelaevade abiga. Vaevaliselt, aga loodame, et saate kunagi samale tasemele, kus oli Tuulelaevad, kes näitas saarte rahva vastu austust ja üritas iga aastaga teenust kordades parandada.

Ja pööraksin tähelepanu Teie klienditeenindajatele, kes dressides ja tossudes kliente teenindavad. Saame aru, et uued praamid ja muud skandaalid vötsid Teilt aja ja köik muu vajaliku, aga kas on palju palutud, et kliente teenindavad töötajad oleks vastavalt ametikohale sobivas TS Laevad märgiseid kandvas riietuses.

Tähelepanelik Saarlane."