Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

LUGEJA FOTO ja VIDEO | Tartumaal põrkasid raudteeülesõidul kokku kaubik ja rong

 (57)
Tegid pilti, tead midagi lähemalt? Kirjuta vihje@delfi.ee

Tartumaal Ülenurme-Külitse maantee kuuendal kilomeetril Saariku raudteeülesõidul põrkas kaubik kokku rongiga, avarii tõttu on liiklus häiritud.

Täna kella 6.55 ajal sai häirekeskus teate õnnetusest Kambja vallas, kus Ropka raudteeülesõidul toimus veduri ja väikebussi Ford transit kokkupõrge. Fordis oli üksnes juht ise. Õnneks keegi viga ei saanud, ka vedur jäi rööbastele. Küll sai avarii järel kahjustada foor, mis reguleerib raudteelt ülesõitu. Õnnetuse järel seiskus lühiajaliselt rongiliiklus ning politsei aitas reguleerida tavaliiklust.

Politsei selgitas, et Fordi juht oli kaine ja juhtimisõigusega. Esialgsetel andmetel ütles sõidukijuht, et ei märganud fooris põlenud sõitu keelavat tuld. „Suur osa raudteeõnnetustest juhtuvadki hooletusest. Paneme südamele, et mistahes olukorras tuleb raudteele lähenedes kiirus alla võtta, jälgida liikluskorraldusvahendeid ning veenduda mõlemal suunal vaadates, et rongi tulemas ei ole,“ toonitas Lõuna prefektuuri operatiivjuht.