Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja: Edgar Savisaar teeb oma lauluga staarisaates osalenutele silmad ette

 (89)

Siiani pole veel Edgar Savisaart laulmas kuulnud, nüüd kuulsin ja tema esimene laul kaunist Eestimaast on vahva. Edgar Savisaar teeb oma lauluga nii mõnelegi "superstaarikesele" silmad ette.

Keskerakonna esimehest Tallinna linnapea Edgar Savisaar üllatas oma lauluoskusega kindlasti paljusid eestimaalasi. Olgugi et tegemist on valimiskampaania käigus toimuva laulmisega, on laul ilus ja videos nähtavad fotod kaunid. Edgar Savisaare esimene laul on ka Youtube'is näha ja kuulda.

Öeldagu mida tahes, aga Keskerakonna valimiskampaania on siiski kõige kultuursem olnud, sest korraldatud on mitu suurt kontserttuuri ja nüüd laulab ka Edgar Savisaar ise.

Edgar Savisaare laulmine jättis mulle küll parema mulje kui näiteks Ott Lepland oma seniste lauludega kokku.

Edgar Savisaar teeb "superstaarikestele" silmad ette. Jutumärkidesse panin superstaarikesed sel põhjusel, et noored lauljad ei vääri tegelikult superstaari tiitlit, sest tõelised superstaarid on need lauljad, kes on laval esinenud 30 ja enam aastat.