Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja allahindlustest: minu närvid maksavad igatahes rohkem, kui massipsühhoosiga kaasa minnes rapsima hakata

 (16)
Osturalli 2013 kaubamajas
Osturalli kaubamajas, foto on illustreerivFoto: Martin Dremljuga

Palusime Delfi lugejatel suurte allahindluste ajal märku anda, kes ja kui palju nendest allahindlustest ennast mõjutada laseb. Ühe Delfi lugeja arvamus on alljärgnev.

Kui kusagil on hullud päevad, allahindlus vms, siis keeran otsa ringi ja lähen teise poodi. Ma ei salli silmaotsaski rahvamasside hullumeelset trügimist, pikki järjekordi jne, mis rahvalt mõistuse viib ja pisukesegi allahindlusega kaasneb.See kõik on pealegi nagunii pettus.

Tegelikult ei salli ma üldse ostlemist ja soovin oma hädavajalike ostudega võimalikult kiirelt ja võimalikult vähese närvikuluga ühele poole saada, et saaks sest kuramuse poest juba välja. Mul on alati juba enne poodi sisenemist täpselt teada, millist kaupa ma sealt vajan. Ma ei vaata kaupmeeste poolt mu teele püstitatud ahvatluste poolegi, ei lase end mõjutada nende mesijutust, otsigu lolli teisest oblastist.

Mina suundun sirgemat teed pidi oma vajaliku riiuli juurde ja sama sirgelt pärast poest välja. Maksku siis, mis maksab, minu närvid maksavad igatahes rohkem, et massipsühhoosiga kaasa minnes rapsima hakata.

Kui nüüd lõpuni aus olla, siis soodsaim ongi lõppkokkuvõttes VAID vajalike kaupade ostmine, mitte arutult teadmata otstarbega sodi kokku kahmimine vaid seepärast, et odavalt saab. Ma pole nii rikas ja ma ei muuda oma elamist kolikambriks mitte mingi hinna eest. Keelduksin ka tasuta kauba koju tassimisest, kui mul reaalselt vaja pole.

Kuidas suhtud sina allahindlustesse ja kui palju lased end värvilistel allahindlussiltidel mõjutada? Jaga oma arvamust rahvahaal@delfi.ee!