Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Libedaga kraavi sõitnud auto reisija tänab meest, kes pimedal, tuisusel õhtul peatus, et aidata

 (14)
Libedaga kraavi sõitnud auto reisija tänab meest, kes pimedal, tuisusel õhtul peatus, et aidata
Foto on illustratiivneFoto: Raivo Tasso

"Sõitsime sügavas õhtuhämaruses Tallinna ringteel suunaga Keila poole, kui ootamatult leidis meie väike Polo tee pealt ülesse kitsa jäärandi, mis pani auto taltsutamatult vingerdama. Liiklus oli tihe ja suured lumehanged röövinud suure osa laiast teest," kirjutab kodanik Facebooki grupis nimega Märgatud: TALLINN'as.

"Õnn oli meiega ning autojuht suutis suunata auto ninaga kraavi, kus paks lumi meid kinni püüdis. Auto oli "kõhuni" lumes – ei edasi ega tagasi. Autos oli kaks väikest last ning üks noor ja teine vana naine.

Kohe sai tehtud paar kõnet, lootuses kutsuda abi, kuid numbrid ei vastanud. Mõistsime, et sellest olukorrast me ise välja ei tule. Äkki sõitis vastassuuna sõidurajalt meie auto taha sõiduauto numbrimärgiga 053 PBP.

Välja astunud noor mees küsis julgustavalt: "Noh, kas tõmbame välja?" Peagi, pärast paari katset ja köie katkemist oligi meie pisike punane taas teel. Noor mees soovis meile ohutut koduteed ja istus autosse.

Ma ei märganud küsida selle julge ja abivalmi mehe nime. Aitäh, et sa ei pidanud paljuks peatuda pimedal, tuisusel õhtul, kitsal, tiheda liiklusega maanteel!

Olles praegu kodus, soojas toas ning kirjutades seda kirja, soovin, et kõik su sõbrad, tuttavad, pere ja inimesed, kes tunnevad auto numbri ära, teaksid sinu heateost ja oleksid sinu üle uhked. Veel kord: suur tänu!" kirjutati grupis Märgatud: TALLINN'as eile õhtul.