Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lasnamäe LOV lumelõksus autode omanikele: mõned autod on pikalt kasutamata seisnud, nende ümbert tuleb omanikel endil lumi ära koristada

 (16)
Lasnamäe hoov
Foto: Delfi lugeja foto

Eile kurtis Lasnamäe elanik Delfile, et Kärberi tänava hoovis on hiiglaslikud lumemäed ja autod ei pääse liikuma ning ehkki linnaosavalitsus on lubanud appi tulla, pole nad seda siiski teinud. Täna teatas linnaosavalitsus, et sõiduteeala on lumest puhastatud, ent kaua kasutamata seisnud autode ümbert peavad elanikud ise lume ära koristama.

"Lasnamäe linnaosa ametnikud teostasid täna hommikul Kärberi 2-12 hoovialade ülevaatuse ja tuvastasid, et sõiduteeala oli lumest puhastatud, eile teostati seal traktoriga lumekoristustööd. Samas aga, hoovis lume sees on autod, mis ei ole pikalt kasutuses olnud, nende ümber on palju lund, mida oodatakse, et autode omanikud puhastaks," andis linnaosa avalike suhete juht Maksim Galanin teada.

"Eraldi hoovi koristamine autode kõrvaldamisega ei tundu olevat võimalik, sest paljud autod ei ole olnud talveajal kasutuses ja on näha, et on talve otsa seisnud. Näiteks Kärberi 4 hoovis on neli sellist autot," lisas Galanin.