Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

KÜSI presidendiballi külalistelt oma küsimus!

 (39)
EV98 Pidu
Foto: Rauno Volmar

24. veebruaril Estonias toimuval presidendi aastapäevavastuvõtul on kohal ka Delfi reporter, et esitada balliküsimustele küsimusi, mille on välja pakkunud Delfi lugejad.

Mida tahaksid küsida presidendiballi külalistelt? Näiteks seda, mis oli viimane asi, mis teid Eesti puhul tõeliselt üllatas? Või mida teeksite teie presidendina? Kas Eesti haridussüsteemis on midagi vajaka? Mis teeb Eestist maailma parima riigi?

Kirjuta oma küsimus artikli kommentaariumisse ning hoia 24. veebruaril end Delfi lainel, et teada saada, kuidas presidendi külalised sellele vastavad.

Delfi tähistab Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva reedel Estonia kontserdimajas toimuva presidendi vastuvõtu ja Kersti Kaljulaidi kõne otseülekande, mahukate paraadi- ja peogaleriide, erisaadete ja multimeedialahendustega.

Delfi TV otseülekanne Estoniast algab 24. veebruaril kell 16.45, kui ekraanile jõuab külaliste saabumine Estonia kontserdimajja. Kell 18 on eetris ETV vahendatav otsepilt president Kersti Kaljulaidi esimesest aastapäevakõnest ja umbes kella 19-st on ekraanil vastuvõtu külalised pärast presidendipaariga kätlemist fotoseina juures.

Delfi Publik jälgib presidendi vastuvõttu otseblogis koos moeekspertide kommentaaridega. Nii õhtuselt vastuvõtult kui ka keskpäeval Vabaduse väljakul toimuvalt kaitsejõudude paraadilt vahendavad Delfi fotograafid ja reporterid uudiseid, mahukaid galeriisid, videolugusid, intervjuusid ning presidendi kõne ja aastapäevakontserdi kommentaare.

Samuti lubab Delfi 24. ja 25. veebruariks vaatajatele erisaateid vastuvõtu glamuursemast poolest ning paraadilt eksklusiivseid multimeedialahendusi paikadest, kuhu tavainimene ei pääse.