Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Kuhu, pagan, on kadunud õiged vastlakuklid?

 (66)
Kuhu, pagan, on kadunud õiged vastlakuklid?
Erakogu

Ilmselt tundub teile minu mure naeruväärne ning kõigi suuremate maailmamurede juures ongi see ehk tühine, kuid ma olen alati armastanud vastlakukleid ning poleks eales arvanud, et vahukoorega saia leidmine osutub selliseks katsumuseks nagu mul viimastel päevadel osaks on saanud.

Kui ma tahaks moosiga saia, siis ma ostaks moosipalli, kui ma tahaks pudelivahukoort, siis ma ostaks selle pudeli ja kallaks e-ained kurku, nagu Ameerika filmis, aga ma tahan pehmet saia veidi magusa vahukoorega. Mitte taimerasvadest võikreemiga ja lumivalge plastmassi meenutava beseemaitselise ollusega ega ka lilla mustikavahukoorega - tahan kaloripommi, mille maitse meeles lapsepõlvest, aga ma ei saa.

Olen kõik moosi ja lisamaitsega tooted välistanud ning mis jäi alles? Eesti Pagari vastlakukkel, millel toretsev kiri "Vastlakukkel vahukoorega". Ja mille sees oli ikkagi minu suureks üllatuseks moos.

Kus on klassikaline vastlakukkel, ma küsin?

Head lugejad, kuidas olete teie rahul poes müüdavate vastlakuklitega? Kust olete saanud tänavu kõige parema kukli?

Ootame teie mõtteid kommentaariumisse ja meiliaadressile rahvahaal@delfi.ee.