Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Kas rahval on kasutatud riiete vastu huvi kadumas?

 (36)
Kas rahval on kasutatud riiete vastu huvi kadumas?
Kasutatud riiete jagamise päev Tori sotsiaalmaja hoovisLugeja foto

Sotsiaalmajas asub ka taaskasutustuba ning sinna tuuakse ära kodus seisma jäänud asjad. Samas saavad teised inimesed käia neid asju sealt omale valimas. Tori sotsiaalmaja tagahoovis korraldati 3. augustil kasutatud riiete jagamise päev. Rahvast oli küll palju, aga paraku viidi minema vaid väike osa riietest. Rahvas enam kasutatud riiete peale tormijooksu ei tee.

3. augustil korraldati Tori sotsiaalmaja tagahoovis kasutatud riiete jagamise päev, et taaskasutustuppa toodud riietest vabaneda. Ilm oli ilus ja kuum ning rahvast üksjagu uudistamas, aga paraku viidi minema vaid väike osa riietest. Kas kasutatud riided enam rahvale huvi ei paku?

Kasutatud riiete jagamise päev korraldati kahel eesmärgil: sooviti vabaneda seisma jäänud riietest ning ühtlasi koguda annetusraha puuetega inimeste õppereisi tarvis Saaremaale. Annetati pisut üle 20 euro.