Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Kaltsukatest saab ka euroga korralikke riideid ja jalatseid

 (22)
Kaltsukatest saab ka euroga korralikke riideid ja jalatseid
Eestlased jätavad Humanasse miljoneid eurosid. (Foto: Eva Ligi)

Lugesin siin hiljuti ilmunud artiklit seoses kaltsukas müüdavate riiete-jalatsitega. Pean nõustuma, et narmendavate, väljaveninud ning plekirohete riiete eest peaks küsima kopikaid. Samuti lugesin huvi pärast kommentaare ja kuigi enamus hoiavad "second-hand" poodidest eemale, siis mina olen leidnud just Humana 1 euro päevadel väga väärt kraami.

Humanates on n-ö uue kauba esimesel kahel nädalal hinnad krõbedad, võib öelda, et tõesti saab siis nii mõnegi asja uuena poest või välismaalt odavamalt.

Ent siiski on erandeid. Käin Humanates just sooduspäevadel, maksimaalne hind on 3.5 eur. Just 1 eur päevadel, kui aega on, vaatan päris mitmesse Humanasse ja olen leidnud väga korralikke, nagu kandmatagi, rõivaid.  

Sama kehtib ka jalatsitega. Olles jooksusõber, siis tihti vaatan jooksujalatseid ja olen kaks korda tulnud poest uute tossudega, ent maksnud olin vaid mõned eurod. Siinkohal lisan, et tunnen ära kantud tossu, isegi kui see väga puhtaks on saadud. 

Kaltsukates käimine nõuab aega ja kannatust, ent lõppude lõpuks võib leid olla parem kui unistada oleks osanud, seega ärge loobuge tuulamast!