Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Juhatuse liige: proovisin uuendada öösel kell 04.30 oma ID-kaarti, ei õnnestunud ka siis kuidagi

 (37)
Tuludeklaratsioon-9
ID-kaartFoto: Taavi Arus

"ID-kaartide sertifikaatide uuendamine on aeglane osaliselt seetõttu, et hästi paljud inimesed üritavad samal ajal seda uuendada. Inimesed, kes tegelikult ei kasuta väga tihti ID-kaarti tööks, pangatehinguteks või näiteks lapse e-kooli jaoks, võiksid oodata sertifikaatide uuendamisega, et iga päev tööalaselt ID-kaarti kasutavad inimesed saaksid oma sertifikaadid uuendatud," soovitab RIA. Finantsteenuseid pakkuva fima juhatuse liige jagab Delfiga oma kogemust.

"Kuidas nüüd pehmelt öelda. See on tegelikult üks täielik suur jama ja ise uuendada on võimatu. Kui olen arvutisse juhiste järgi alla laadinud uue programmi ja proovinud uuendada öösel kell 04.30, ei õnnestunud ka siis kuidagi. Arvutis oli vaid kiri, et sisestaga ID-kaart. Ometi see kaart oli sisestatud. Kuhu ka pole abi saamiseks helistanud olen, ikka üks ja seesama jutt, et laadige programm arvutisse ja sisestage ID-kaart ning alustage uuendamist. Kõrgepalgalised lahmivad maksumaksja rahaga, kuid kannab ikka maksumaksja. Mis nii viga elada. Minu küsimus, miks selle supi keetja ei vastuta ja seda enda rahaga," küsib pahane osaühingu juhatuse liige oma kogemust.