Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Hoolivus bussis: neiu pakkus mu suurt rasedakõhtu nähes istet, mutikeste ja kasukate all oli samal ajal 5 istet

 (125)
10 uut firma MAN liigendbussi Tallinnas
Foto on illustratiivneFoto: Ahto Sooaru

Lahked ja abivalmid inimesed satuvad meie sekka üha vähem, aga kui nad satuvad, siis neid märgatakse. Nii on Facebooki grupis Märgatud: TALLINN'as jagatud sellist toredat juhtumit.

"Soovin tänada neiut bussis nr 23 suunaga Kadaka - Autobussijaam. Ma tulin 2. jaanuaril bussipeale Kotka peatuses ja neiu oli nii viisakas ning pakkus mulle istet, nähes mu suurt rasedakõhtu. Ta väljus Lilleküla jaama peatuses. Ma küll ei soovinud istuda, kuna oli vaid kaks peatust sõita, aga siiski tahan teda tänada, et ta oled nii hooliv. Taga istusid mingid mutikesed oma kasukatega ja võtsid enda alla viis istet. On tõesti haruldane näha bussides ja ka mujal avalikes kohtades nii viisakaid ja abivalmis inimesi nagu antud neiu oli. Tavaliselt ma tõesti istun, sest raske on seista suure kõhuga (viimased nädalad rase). Respekt kõikidele abivalmis ja hoolivatele inimestele, kes pakuvad istet vanuritele, rasedatele ja teistele, kes seda vajaksid."