Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

HÄÄLETA: Milline on 60-aastaseks saava ETV parim saade või sari? Kes on kõige parem nais- või meessaatejuht?

 (74)
HÄÄLETA: Milline on 60-aastaseks saava ETV parim saade või sari? Kes on kõige parem nais- või meessaatejuht?
Foto: kollaaž

ETV eetris on 60 aasta jooksul olnud nii ülimenukaid otsesaateid, õnnestunud sarju kui neidki ekraaniteoseid, mis lühikese ajaga kustumatu mälestuse jätnud! Ent saated ise end ei juhi - selleks on vaja naisi ja mehi, kes neile värvi ja kuju annavad, oma karismaga huvitavamaks teevad või kelmika silmavaatega särtsu lisavad. Paneme valiku nii saadetest kui saatejuhtidest hääletusele, et selgitada välja lugejate abil, milline on see kõige-kõigem!

Valida saab enam kui 30 Publiku eelvalitud saate vahel, millest nii mõnigi on eetris kanali algusaegadest, samas kui mõni teine vaid kord aastas ja sugugi mitte kaua aastaid pole väldanud, ent ometi ülimenukas ja kõnekas on. Saatejuhte on hääletusel 10 naist ja 15 meest.

Anna oma hääl ja selgitame välja parima saate või sarja ja need naised ning mehed, mida Eesti Televisioon au ja uhkusega oma trumbiks nimetada võib!