Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

HÄÄLETA: Kas toetad arstide streiki?

 (94)
HÄÄLETA: Kas toetad arstide streiki?
Meditsiinitöötajate meeleavaldusFoto: Ilmar Saabas

Praegusel ajal on ainus lahendus mitte patsiendi staatusesse sattuda ja südamest kaasa tunda neile, kellega see siiski on juhtunud, kirjutas Eesti Patsientide Esindusühing oma teates.

"Väga hea, et Arstide Liit juhib taas kord tähelepanu meditsiinisüsteemi puudujääkidele Eestis. Juhul kui meditsiinisüsteem ei muutu, kukub see varem või hiljem kokku."

Praegusel moel halvendab arstide streik patsientide olukorda veelgi – järjekorrad pikenevad, operatsioonid lükkuvad edasi. Patsientide Esindusühingu hinnangul ei ole patsientidel muud võimalust streikida ega enda eest seista, kui hoolitseda haiguste ennetamise eest, nii et arstiabi enam ei vajata.

Hea Delfi lugeja, millise hinnangu annad sina arstide otsusele streikida nii kaua kui nende nõudmised täidetakse? Anna oma hääl: kas toetad arstide streiki? Ootame teie mõtteid ka kommentaariumisse või meiliaadressil rahvahaal@delfi.ee.