Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOVÕISTLUS │ Üllatavad interjöörilahendused helges kodus


FOTOVÕISTLUS │ Üllatavad interjöörilahendused helges kodus
moodnekodu aasta auhinnad 2017

Nutikalt lahendatud ehk funktsionaalses kodus toimib kõik hästi — nagu selles kodus. Alternatiiv kapile on riiul, mis annab hea ülevaate asjadest. Kokku keevitatud õhuline raam ei võta visuaalselt eriti ruumi ja peitsitud täispuidust lauad loovad hubasust. Nagi on kokku keevitatud metallist. Kodukontorinurgas on samuti metallist ja MDF-ist ise valmistatud mööbel.

Korralik söögilaud maksab palju raha, kuid natuke metalli ja puitu ning uus laud ongi valmis. Kokku keevitatud alusraam ja naabertalust pärinevad vanad lauad annavad edasi põhjamaiset kargust ja kodusoojust. Esiku seina riputatud mööbel on hea viis ruumi säästa. Kindla kinnituse sina ja kapi vahel tagab ehitusjärgus paigaldatud tugevdus. Ise valmistatud kõrgläikeline aknalaud aitab valgusel tuppa pääseda.

Kui sinulgi on kena kodu, siis osale fotovõistluse „moodnekodu aasta auhinnad 2017“.

Juulikuus käib eraldi vaheauhinna võistlus kategoorias NUTIKAS KODULAHENDUS, aga pilte võib saata kõigis kategooriates kuni oktoobri lõpuni. NUTIKA KODULAHENDUSE vaheauhinna võitja selgub rahvahääletusel juulikuu lõpus ja vaheauhinna, 200-eurose kinkekaardi on välja pannud Light24.ee. Võistlus kestab novembrini, iga kuu on eri kategooria vaheauhindadega.

Seotud lood:

Light24.ee on välja pannud ka nutika kodulahenduse kategooria peaauhinna — 500 € kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel ja kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, eramust/korterist või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.